
Model LV Iz Lucky Miner rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 7 TH/s za potrošnju energije od 150W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.26 |
| Struja | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Dobit | $ 0.11 | $ 3.22 | $ 38.67 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150U±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Proizvođač | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Također poznat kao | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Otpuštanje | May 2026 |
| veličina | 200 x 128 x 70mm |
| težina | 1100g |
| Razina buke | 40DB |
| obožavatelj(i) | 1 |
| vlast | 150U |
| sučelje | Ethernet / Wifi |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |